Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger til dagtilbudslederen, de forskellige afdelinger og de pædagogiske ledere.

Dagtilbudsleder

Jane Andersen
Mobil: 2979 8777
E-mail: jane.andersen@randers.dk

Kontor:
Børnehuset Bækkestien
Dronningborg Boulevard 40
8930 Randers NØ

Børnehuset Bækkestien

Dronningborg Boulevard 40/Skovlyvej 23
8930 Randers NØ
Tlf. - Dronningborg Boulevard: 8915 9850
Tlf. - Skovlyvej: 8915 9595

Pædagogisk leder
Marianne Bundgård
Tlf.: 4017 5052
E-mail: Marianne.Illeris.Bundgaard@randers.dk

Børnehuset Grøftekanten

Tønagervej 11
8983 Gjerlev J
Tlf.: 8915 4790 (kontoret) eller 8915 4791
Email: bornehuset.groftekanten@randers.dk

Pædagogisk leder
Gurli Eriksen
Mobil: 2072 5674
E-mail: Gurli.eriksen@randers.dk 

Børnehuset Harridslev

Kastanievej 20, Harridslev
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 9330 (hovednummer med omstilling) eller 8915 9331 (kontoret)
Email: Bornehuset.Harridslev@randers.dk

Pædagogisk leder
Søren Vindum Horup
Tlf.: 5115 9660
E-mail: soren.vindum.horup@randers.dk

Børnehuset Himmeldalen

Torupdalvej 11
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 9880
E-mail: himmeldalen.bornehuset@randers.dk

Pædagogisk leder
Tove Holm
Mobil: 2478 1173
E-mail: Tove.Jensen.Holm@randers.dk

Børnehuset Midgaard

Vedøvej 5
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 9861
E-mail: midgaard@randers.dk 

Pædagogisk leder
Jette Elkjær
Mobil: 2910 0270
E-mail: Jette.elkjaer@randers.dk

Børnehuset Rismøllen

Rismøllegade 10
8930 Randers NØ
Tlf.: 8915 9720
E-mail: rismollen@randers.dk

Pædagogisk leder
Mette Thrane
Mobil: 2045 7697
E-mail:  Mette.thrane@randers.dk

Børnehuset Solstrålen

Bakkevænget 2, Ø. Tørslev
8983 Gjerlev
Tlf.: 8915 9720
E-mail: bornehaven.solstralen@randers.dk

Pædagogisk leder
Gurli Eriksen
Mobil: 2072 5674
E-mail: Gurli.eriksen@randers.dk